Мийки

REGINOX R18 380

2 976 грн.

Мийка з нержавіючої сталі круглої форми Reginox R18 380 на сьогоднішній день виявляється найсучаснішим, вдосконаленим виробом для вашої коханої, дорогою кухні. Завдяки зручній формі, нерізким, досить спокійним лініях, які надають предмету більше гармонії і плавності, даний товар став дуже популярним і затребуваним на ринку.

Мийка з нержавіючої сталі R18 380 завжди буде актуальним рішенням домашніх справ на кухонному просторі, які пов'язані з обов'язковим процесом миття всілякої дорогого посуду та інших необхідних предметів.

Ця продукція буде довгий час радувати вас не тільки своєю надійністю і високою функціональністю, але і чудовим зовнішнім виглядом, дизайном, який звертає на себе виключно позитивне увагу і враження.

Еластична поверхню, плавні деталі товару - все це, безсумнівно, додасть вашій покупці дивовижну витонченість, легкість і ні з чим незрівнянну легкість. Виріб не тільки практично, але і за зовнішнім виглядом чарівно і приваблює своєю неповторною вишуканістю і оригінальністю.

Бренд:REGINOX 
Материал:Нержавеющая сталь 
Глубина основной чаши, см:16 
Цвет:Нержавеющая сталь
Тип монтажа:Накладная
Ширина шкафа, см:45 
Тип формы:

Код: #1299

Установкаврізна
Формакругла
Кількість чаш1
Крилонемає
Розташування мийкиЗа замовчуванням
Габарити / Монтаж 
Тип монтажуНакладна
Матеріалнержавіюча сталь
Розмір мийки483 мм
Ширина шафи45 см
Глибина основної чаші160 мм
Країна виробникНідерланди

Інші товари з категорії Мийки

мийки, SCHOCK, змішувачі, купити, Київ