Про компанію SCHOCK

Компанія SCHOCK - це німецький бренд, є світовим лідером з виробництва мийок з граніту і композитних матеріалів. З часу свого заснування, 1924 року, компанія прагнула завжди до високої якості продукції, що випускається і унікальному дизайну. Все мийки Schock виробляються в Німеччині (Баварія) з екологічно безпечних матеріалів з дотриманням високих стандартів якості.

Засновники компанії - брати Карл, Герман і Вільгельм Шок. Ними був продиктований головний принцип роботи - прагнення до підвищення міцності і довговічності. На сьогоднішній день керівниками Schock є Йозеф Пройс і Ральф Боберг.

Перш ніж стати виробниками мийок преміум-класу, компанії довелося пройти довгий шлях.

У 1979 році відкрилася перша мануфактура по виробництву гранітних мийок. Уже через рік було укладено договір з компанією Blanco. З цього моменту Schock починає випускати гранітні мийки з матеріалів «Silacron» і «Silgranit» для світового бренду.

Успішне співробітництво призвело до укладення нової угоди. У 1986 році почалося виробництво мийок і ванн для компанії DuPont з матеріалу «Corian».

Фахівцями компанії велися розробки по впровадженню у виробництво новітнього матеріалу. Багаторічні дослідження дозволили створити в 1988 року інноваційний матеріал CRISTALITE®, що поєднує кварцову крихту, граніт і акрилову смолу. Унікальна технологія стала використовуватися багатьма відомими компаніями, такими як Franke Group і Blanco. Більш 1,5 мільйона мийок, що виготовляються за патентом Schock, щорічно продається по всьому світу.

 

 

З 2001 року співпраця з компанією Blanco було призупинено. Почалося виробництво гранітних мийок під власною торговою маркою SCHOCK.

У 2008 році був презентований матеріал преміум-класу - CRISTADUR®. Він володіє ще більш щільною структурою і мерехтливої гладкою поверхнею. Це досягається завдяки запатентованій технології обробки унікальної сировини з родовищ в Баварських Альпах.

Компанія Schock приділяє особливу увагу зовнішньому вигляду, ергономіки і зручності мийних центрів. Змішувачі та аксесуари ідеально відповідають кольору і розмірами мийок.

Довговічність і надійність - не єдині переваги кухонного обладнання Schock. Спеціальна технологія «AntiBac», запатентована в 2004 році, забезпечує ефективний захист від бактерій протягом усього часу служби за рахунок іонів срібла.

Компанія вносить свій внесок у захист навколишнього середовища. Інвестиції в розробки ресурсозберігаючих технологій дозволяють використовувати поновлювані джерела енергії в процесі виробництва.

Продукція Schock виробляється на власних заводах без залучення сторонніх організацій в г.Реген, Баварія. Екологічність, інновації та високі стандарти якості дозволяють компанії займати лідируючі позиції на ринку кухонних мийок.

мийки, SCHOCK, змішувачі, купити, Київ